Działka budowlana, ul. Wiejska
Wiejska, Cząstków Polski, mazowieckie
- 3 500 zł
- 750 m²
- 4,67 zł/m²
Mariusz Wyglądał...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Wiejska
Wiejska, Cząstków Polski, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Działka budowlana, ul. Wiejska
Zaktualizowane: 19 maja 2026
3 500 zł 750 m² 4,67 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: wydzierżawię działkę
- Czynsz dzierżawny: 3 500 zł (4,67 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 750 m²
- kształt: prostokąt; długość: 47m; szerokość: 16m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł / 1-krotność czynszu
- Media: prąd, studnia, gaz, szambo
- Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse Łomianki, zaktualizowane: 19.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wiejska, Cząstków Polski, Czosnów, nowodworski, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna
- cicho
Opis nieruchomości
Na wynajem funkcjonalna działka o powierzchni ok. 750 m², o wymiarach około 16 m szerokości oraz 47 m długości.
Teren jest w całości ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Działka posiada dostęp do mediów prądu, wody oraz kanalizacji, co znacząco zwiększa jej możliwości wykorzystania. (...)
730 604...
730 604 704